Автор Тема: Як вчинити ?  (Прочитано 664 раз)

Вадімrv

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 1
  • Карма: +0/-0
  • Юридическая консультация
    • Просмотр профиля
Як вчинити ?
« : 27 Июнь 2014, 18:49:16 »
Добрий день, у мене склалася досить складна ситуація. Але усе по-порядку. Моя Мама одружилася з моїм батьком. На той час у нього була квартира. Квартиру продали і купили невелику земельну ділянку за містом. У них народилося троє дітей: мені буде 17 років, сестрі 20, а брату 22. Батько спився, мати подала на розлучення, вони вже рік як розведені. ВІН(мій батько) краде усе з дому, постійно п'є і бере кредити, нізащо не платить. Тепер що я думаю зробити: позбавити його батьківських прав, поділити земельну ділянку і врешті-решт виселити його. Як це зробити юридично правильно і як оформити законодавчо!!!, бо терпіти це вже неможливо...
Дякую за увагу !!!

lawyer Syndicate

  • Гость
Re: Як вчинити ?
« Ответ #1 : 28 Июнь 2014, 00:26:11 »
Доброго времени суток!
По порядку заданных вопросов.
Лишение родительских прав.

Стаття 165 Сімейного кодексу України, право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім'ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров'я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років.
Стаття 164 СК України Підстави позбавлення батьківських прав
1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:
1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.

Раздел земельного участка.
Как я понимаю земельный участок приобретался в браке, соответственно, право на обращение в суд с иском о разделе совместного имущества имеет жена т.е. Ваша мать.

Выселение.
Собственнику домовладения необходимо обратиться в суд с исковым заявлением о снятии отца с регистрации. Обращаю внимание, что сложившаяся практика судов по удовлетворению требований сводит шансы к нулю.

По поводу поведения отца, каждый его неверный шаг фиксируйте путем вызова правоохранительных органов. Для решения первого и третьего вопроса Вам потребуются доказательства.