Автор Тема: Проблемы с регрессом!  (Прочитано 1193 раз)

Ксюха

• Гость
Проблемы с регрессом!
« : 09 Апрель 2013, 20:28:32 »
Здравствуйте. Я работал на шахте ГРООЗ. Получил травму в 1987 году. Перебит лучевой нерв кисти. А 1989 году открытый перелом стопы. Могу ли я получить регресс по этим травмам и какова будет сумма денег по этим травмам? Мне сказали что за давностью не могут не выплатить регресс в 2013 году.

Артем

• Гость
Re: Проблемы с регрессом!
« Ответ #1 : 16 Апрель 2013, 19:04:29 »
Здравствуйте. Я работал на шахте ГРООЗ. Получил травму в 1987 году. Перебит лучевой нерв кисти. А 1989 году открытый перелом стопы. Могу ли я получить регресс по этим травмам и какова будет сумма денег по этим травмам? Мне сказали что за давностью не могут не выплатить регресс в 2013 году.
Добрый день!

ч.1 ст.1191 ЦК України Особа,  яка відшкодувала шкоду,  завдану іншою особою, має право  зворотної  вимоги  (регресу)  до  винної  особи  у  розмірі виплаченого  відшкодування,  якщо  інший  розмір  не  встановлений законом.
      ч.6 ст.261 ЦК України за регресними зобов'язаннями перебіг позовної давності починається від дня виконання основного зобов'язання.
      п.3 ч.1 ст.268 ЦПК України позовна давність не поширюється на  вимогу  про  відшкодування шкоди,  завданої каліцтвом, іншим  ушкодженням  здоров'я  або  смертю,  крім випадків завдання такої  шкоди  внаслідок  недоліків  товару, що є рухомим майном, у тому  числі  таким,  що  є  складовою  частиною іншого рухомого чи нерухомого майна, включаючи електроенергію;