Автор Тема: Не выгодный возврат депозита через ФГВФЛ  (Прочитано 577 раз)

lludmilla

• Новичок
  • *
  • Юридическая консультация
    • Просмотр профиля
Добрий день. Питання в отриманні депозиту від банку Надра. Моя мама стикнулася з недорозумінням у розрахунку з віддачі банком депозиту та % нарахування по ньому через фонд гарантування вкладів фіз. осіб. Була введена тимчасова адміністрація у банку 6.02.2015 року і відповідно курс доллара тоді як вони кажуть був 17,99 хоча на офіційному сайті пише 23,13 (днем раніше 5.02 17,99). Зараз починають віддавати нарешті депозити які моя мама ще до нового року мала отримати, але тут велика нестиковка. Якщо сума вкладу була у долларах і не маленька більше 5 тис долл. а віддаватимуть у гривнях по курсу як зрозуміло 17,99 то втрачається більш ніж1 тисяча долларів. Скажіть будь - ласка на що має право моя мама, думаю повинна бути належна компенсація адже сума убитку величезна. Якби була можливість отримати суму так само у долларах то не було б проблем, адже вона пенсіонерка і збирала їх декілька років підряд тим більше має групу інвалідності 3 по стану здоровя, 1 категорія чорнобильська. Можливо Ві щось порадите?