Автор Тема: об отпусках  (Прочитано 1327 раз)

Екатерина

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 3
  • Карма: +0/-0
  • Юридический форум "Юстиция"
    • Просмотр профиля
об отпусках
« : 29 Март 2012, 11:47:25 »
Подскажите,пожалуйста,до какого возраста ребёнка мне можно пользоваться дополнительным 10-дневным отпуском?Я разведена.Ребёнку 15 лет.Заранее благодарю!

Адвокат Верба

  • Администратор
  • Старожил
  • *****
  • Сообщений: 477
  • Карма: +0/-0
  • Адвокат в Днепропетровске www.averba.com.ua
    • Просмотр профиля
    • Юридическая консультация
Re: об отпусках
« Ответ #1 : 29 Март 2012, 13:05:54 »
Читайте ст.19 ЗУ "Об отпусках"


 Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей

     Жінці,  яка  працює  і  має  двох  або  більше дітей віком до 15  років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій
матері,  батьку,  який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі,  яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків надається  щорічно  додаткова  оплачувана  відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України ( 322-08 ).
{ Частина перша статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законами N  2128-IV  (  2128-15 ) від 22.10.2004, N 1343-VI ( 1343-17 ) від
19.05.2009, N 1959-VI ( 1959-17 ) від 10.03.2010 }

     За наявності  декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.
{  Частина друга статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1343-VI ( 1343-17 ) від 19.05.2009 }
{ Стаття 19 в редакції Закону N 490-IV ( 490-15 ) від 06.02.2003 }
Услуги адвоката         www.averba.com.ua
Юридический центр   www.urist.dp.ua

Страница Вконтакте   www.vk.com/a.verba
Skype a.verba

+38 (056) 767-57-90
+38 (056) 767-57-91